בורסה גרף - המכללה המקוונת המובילה בישראל ללימודי שוק ההון מציגה:

מגוון קורסים מקוונים

ללימודי בורסה ושוק ההון

רוצים לדעת יותר על אפשרויות המסחר וההשקעה העומדות לרשותכם בבורסה ובשוק ההון?

בואו ללמוד עם המומחים של בורסה גרף כיצד עושים את זה נכון!

אודות

בורסה גרף מקבוצת קו מנחה הינה מכללה מקוונת המאפשרת לכם ליהנות ממגוון רחב של קורסים אינטרנטיים בתחום לימודי בורסה ושוק ההון. קורסי המכללה מיושמים באמצעות תוכנת וובינר המאפשרת למשתתפי הקורסים השונים לקחת חלק במערך השיעור באמצעות צפייה במחשב האישי או הטלפון החכם.

רוצים ללמוד כיצד להרוויח בבורסה ובשוק ההון? הצטרפו אלינו עוד היום!

לפרטים חייגו עכשיו - 03-6388292

או השיארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין לקבל איתותים לסלולר
מעוניין לקבל פרטים על פתיחת חשבון מסחר אמיתי בתנאים אטרקטיביים
הקורסים המקצועיים של מכללת בורסה גרף, מנוהלים ומועברים על ידי צוות מומחים ומקצוענים בשוק ההון והבורסה הכולל את: אייל גורביץ', מבכירי האנליסטים ומחלוצי הניתוח הטכני בישראל ואת מוטי כהן, סוחר עצמאי, משקיע בבורסות ארה"ב ומנהל שירות האיתותים SmartTrader של חברת בורסה גרף.

לימודי בורסה ושוק ההון

רשימת הקורסים המקוונים

בורסה גרף, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם להתמקצע בתחום הבורסה ושוק ההון, וליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים בדרך ליצירת מקורות הכנסה נוספים באמצעות מסחר והשקעות בבורסה ושוק ההון.

רשימת הקורסים המוצעים

בורסה גרף כוללת בין היתר: לימודי ניהול תיק השקעות עם מוטי כהן, קורס בסיסי לפעולות השקעה במניות, מדדים ומטבעות חוץ עם אייל גורביץ', קורס מסחר יומי למטרות הכנסה ועוד מגוון רחב של קורסים מקוונים בדרך להצלחה.

הקורסים המקצועיים

הקורסים המקצעויים במכללת בורסה גרף, מיועדים לכל אחד ואחת מכם המעוניין לייצר לעצמו אפיקי הכנסה נוספים באמצעות פעולות מסחר והשקעה המבוססות על אסטרטגיות מסחר ושיטות מתקדמות אותן פיתחו צוות המרצים של בורסה גוף לאורך השנים.

הקורסים המקוונים

מיושמים באמצעות תוכנת וובינר באמצעותה המשתתפים יוכלו להיחשף למלוא האינפורמציה המקצועית המועברת בכל אחד מהשיעורים, כאשר מטרת הקורסים השונים היא להקנות מקסימום ידע מקצועי באמצעות תרגול פרקטי בזמן אמת!

כל יתרונות הלימוד במקום אחד!

הקורסים המקוונים של בורסה גרף מעמידים לרשותכם מגוון רחב של יתרונות לימוד הכוללים בין היתר: יותר תרגול פרקטי במהלך השיעורי ויותר שיטות וגישות מסחר והשקעה המותאמות לתנאי השוק הדינמיים.

צרו עמנו קשר

הקורסים המקוונים של בורסה גרף הינם קורסים בני חמישה-שישה מפגשים בלבד, דבר המאפשר לכם תוך פרק הזמן הקצר ביותר להתמקצע בתחום הלימודי אותו בחרתם ללמוד, ובכך להימנע מהפסדים מיותרים של זמן וכסף! אתם מוזמנים להתקשר אלינו 03-6388292, או בדואר אלקטרוני או על ידי מילוי פרטיכם האישיים בטופס המקוון.

קורסים חדשים

שוק הון

חשוב שתדעו

תכני הקורסים

מבוססים על אסטרטגיות מסחר והשקעה מבוססות מחקרים והם מותאמים לכל אחד ואחת מכם

הסוחר והמשקיע המתחיל והסוחר והמשקיע המנוסה!